درباره ما

pic

یکی از مهمترین شاخصه های تولید در بازارهای رقابتی امروز دنیا داشتن ایده های نوین و به روز می باشد. لازمه رسیدن به این مهم، وجود ارتباطی مستمر با مشتریان و همراهی گروهی می باشد که علاوه بر داشتن تجربه کاری و شناخت کافی، دارای خلاقیت، نوآوری و ابتکار نیز باشند.

گروه تولیدی پارس بلور  به عنوان یکی از تولیدکنندگان ظروف بلور و پلاستیک در سال ١٣٧٠ و با پشتوانه سالها تجربه در این صنعت راه اندازی گردید و با نصب و راه اندازی ماشین آلات مدرن داخلی و با بکارگیری کادری مجرب و کارآزموده قدم به عرصه تولید ظروف بلور و پلاستیک نهاد. این واحد تولیدی همواره کوشیده است تا با بکارگیری طرحها و رنگهای متنوع و زیبا و استفاده از مواد اولیه استاندارد محصولات تولیدی خود را با بهترین کیفیت و در بسته بندی های متنوع به بازار عرضه نماید تا بدین وسیله اصلی ترین هدف تولید که همان رضایتمندی مشتریان می باشد حاصل گردد.

فروشگاه اینترنتی سیناپس فرآیند بهبود پارسیان پارس بلور شرکت طلایه سیستم جهان اسبدوانی ایران فام گستر آرین جامپیران فروشگاه عسل باطری 222 ارژن شیمی شکرانه سلامت بین الملل روانساز راه ابریشم لوبکات آرت کات تالار ماهان پادیسان سوارکاری تهران