در تاریخ ۲۵ تا ۲۸ آبان ماه ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ، نمایشگاه لوازم خانگی Hamex | بیستمین و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی سال ۱۴۰۰ برگذار شد که با وجود شرایط محدودیت های کرونایی ، مانند سنوات گذشته با استقبال ویژه برخوردار شد.

در این نمایشگاه میتوان از شرکت های محترم لیمون ، صنایع لوازم خانگی مادیران ،  لوازم خانگی پارس ، صنایع گلدیران ، ایران رادیاتور ، شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران ، الکترواستیل ، امرسان و پارس بلور بعنوان شرکت کنندگان سرشناس نام برد.

شرکت پارس بلور در فضای 100 متر مربعی ، اقدام به ارائه و معرفی محصولات خود نمود. تعداد محصولات معرفی شده بیش از 200 عدد بوده است که از نشاندهنده تنوع محصولات این مجموعه می باشد.

به رقم شرایط تحریم در سال های اخیر ، غرقه داران از بازیدکنندگان خارجی محروم ماندند که این امر باعث جلوگیری از رشد و توسعه اقتصادی تولیدکنندگان ایرانی شده است.

لازم به ذکر است نوسانات نرخ ارز تاثیر مستقیم بر قیمت محصولات ارائه شده دارد.این نوسانات در بازار ارز ، عدم ثبات در میزان تعاملات روزانه را ایجاد میکند که گاها به ضرر مصرف کننده و یا به ضرر تولیدکنندگان است.

در ادامه تعدادی تصویر از غرفه شرکت پارس بلور ارائه گردید . امیدواریم در سال های آتی ، از شرایط سخت کرونایی و تحریم ها گذرکرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *